Anasayfa / Ortopedik Engelliler

Ortopedik engellilere yönelik olarak pek çok ürün ve yapısal çözüm bulunmaktadır. Önemli olan, bu çözümlerin doğru kombinasyonunun tespit edilerek uygulanmasıdır.

Erişilebilirlik Ürünleri
İD Türkiye, ortopedik engellilerin erişimine yönelik olarak taşınabilir rampalar, asansör ve lift sistemleri, merdiven tırmanıcıları, akülü sandalye şarj istasyonları gibi pek çok ürünü sizlere sunabilmektedir.

Yardım ve Çağrı Sistemleri
Call-Hear acil yardım ve çağrı sistemleri, engelliler için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Kolay monte edilen sistemler, RF dalgaları kullanarak ek bir kablolama ihtiyacı yaratmadan hizmet sunarlar. Özel tasarlanmış butonlar, üzerlerinde engelli piktogramları taşırlar ve ortopedik engeli standart düğmelere basmalarına izin vermeyen kişilerce de kolayca kullanılabilir olarak üretilmişlerdir. Call-Hear çağrı sistemleri, aynı zamanda akıllı telefonlar aracılığı ile uzaktan da aktive edilebilirler.

Yapısal Çözümler
İD Türkiye, engellilerin Türk Standartları’na uygun erişimlerinin sağlanabilmesi için perakende ürünlerin yanı sıra küpeşte düzeltimi, rampa yapımı, kapı genişliklerinin düzenlenmesi, engelli WC’lerinin yapımı gibi inşai hizmetleri de müşterilerine sunmaktadır.